Poznajcie Nowy Horyzont Development i najciekawszą inwestycję na Podkarpaciu!

  • 30.01.2020, 13:00
  • Grupa Tipmedia
Poznajcie Nowy Horyzont Development i najciekawszą inwestycję na Podkarpaciu!
Z corocznego podsumowania sytuacji na największych rynkach mieszkaniowych w Polsce opublikowanego przez NBP wynika, że najwięcej deweloperów działa obecnie w Rzeszowie. Widać to wyraźnie po ilości powstających tu nowych osiedli. Wszystkie są nowoczesne i atrakcyjne wizualnie, ale jedno z nich zdecydowanie wyróżnia się na tle reszty - Osiedle LOFT Rzeszów. Jego twórcą jest Nowy Horyzont Development. To właśnie ten deweloper podjął się budowy pierwszych loftów na Podkarpaciu. Ale czy to firma, której można zaufać? Jaką ma opinię i jakimi osiągnięciami może się pochwalić?

Nagrody za nowatorskie podejście

Firmę Nowy Horyzont Development powołali do życia doświadczeni udziałowcy, którzy mają na swoim koncie poważne przedsięwzięcia gospodarcze, finansowe i deweloperskie w rejonie podkarpackim. To także ludzie, których połączyła wspólna potrzeba stworzenia czegoś nowatorskiego, osiedla, które będzie inne niż wszystkie. Potrzeba ta szybko zaowocowała pomysłem na pierwsze lofty na Podkarpaciu. Pomysł natomiast szybko został dostrzeżony i doceniony przez innych.

11 kwietnia 2019 roku firma Nowy Horyzont Development otrzymała statuetkę Lidera Regionu w kategorii budownictwo – nowatorskie koncepcje mieszkalne i architektoniczne. 26 października 2019 roku podczas „Podkarpackiej Gali Biznesu” wyróżniono ją nagrodą Lidera Biznesu, jako firmę przyczyniająca się do rozwoju i promocji województwa podkarpackiego w Polsce. Podczas wręczania wspomnianej nagrody podkreślono: „Firma Nowy Horyzont Development realizująca pierwsze lofty na Podkarpaciu poszukuje tym samym nowych sposobów modelowania przestrzeni charakteryzującej się wysoką jakością i walorami estetycznymi, potrzebą ochrony środowiska, rozwijania i wdrażania w budownictwie oraz w architekturze technologii i materiałów przyjaznych człowiekowi”. Opinie o Nowy Horyzont Development są doskonałe.

Doświadczeni architekci

A kto odpowiada za ubranie wizji w konkretną formę? To zadanie zostało powierzone firmie MWM Architekci. MWM Architekci to jedno z najbardziej doświadczonych i utytułowanych biur architektonicznych w południowo-wschodniej Polsce. Na swoim koncie ma takie spektakularne projekty, jak Okrągła Kładka, Hotel Arłamów czy Galeria Rzeszów. Teraz do listy swoich sukcesów może dopisać także Osiedle Loft.

Doświadczeni wykonawcy

W trosce o jak najdokładniejszą realizację projektu, Nowy Horyzont Development podjął współpracę ze znanym i sprawdzonym wykonawcą – firmą IZOL-MONT. Firma ta dysponuje wykwalifikowaną kadrą, wykonującą zadania rzetelnie i z zachowaniem najwyższych standardów jakości. Ich dotychczasowe realizacje to między innymi: Osiedle Pobitno, Osiedle Staromieście, Osiedle Sikorskiego. Jak widać deweloper dołożył wszelkich starań, by nowatorska wizja pierwszych loftów w Rzeszowie została starannie zaplanowana i urzeczywistniona.

Najciekawsza inwestycja na Podkarpaciu

Co jeszcze sprawia, że Osiedle Loft jest obecnie najciekawszą inwestycją w rejonie podkarpackim? Po pierwsze, powstaje w miejscu o niepowtarzalnym klimacie i bogatej historii – w budynkach dawnego Wydziału Sztuki Uniwersytetu Rzeszowskiego. Po drugie, sztuka nadal będzie temu miejscu towarzyszyć. Murale na elewacjach budynków ozdobią prace Janusza Jędrzejczyka z cyklu „CYRK”, a na klatkach schodowych zawisną grafiki autorstwa dr Kamili Bednarskiej, Damiana Idzikowskiego oraz Jakuba Zdejszy. Po trzecie, Osiedle Loft rośnie na przestrzeni wolnej od smogu i pełnej zieleni. Po czwarte, jest budowane przy użyciu najnowocześniejszych technologii i materiałów przyjaznych człowiekowi. Oczywiście zalet tej inwestycji jest znacznie więcej, ale my nie będziemy wymieniać ich wszystkich. Jedno jest pewne, wszystkie one sprawiają, że Osiedle Loft będzie doskonałym miejscem do życia.

Grupa Tipmedia
--- Artykuł sponsorowany ---
Podziel się: