Playtime zaprojektuje plac zabaw marzeń

  • 25.11.2019, 09:00
  • Grupa Tipmedia
Playtime zaprojektuje plac zabaw marzeń
Niedawno kraj obiegła informacja o najmniejszym placu zabaw, który powstał na jednym z nowych osiedli we Wrocławiu. Plac zabaw dla maksymalnie dwójki dzieci zamiast radości wśród rodziców wzbudził raczej politowanie. Aby uniknąć podobnej kompromitacji na innych osiedlach, warto zlecić projektowanie placów zabaw profesjonalistom z Playtime. Sprawdź, co mogą zaoferować.

1. Plac zabaw z bezpieczną nawierzchnią i niezbędnymi atestami

2. Zewnętrzna siłownia dla dzieci i dorosłych

 

Place zabaw projektowane przez Playtime są dokładnie przemyślane i przystosowane do potrzeb najmłodszych użytkowników. Dzieci bawią się na nich znakomicie, a rodzice mogą przez chwilkę w spokoju odpocząć. Jeśli szukasz sprawdzonego projektanta placów zabaw, postaw na Playtime.

 

Plac zabaw z bezpieczną nawierzchnią i niezbędnymi atestami

 

Co jest najważniejsze w projektowaniu placów zabaw? Specjaliści z Playtime stawiają przede wszystkim na bezpieczeństwo. Dzięki temu sprzęty znajdujące się na placach zabaw posiadają liczne atesty i spełniają rygorystyczne wymogi. Dzieci korzystające z huśtawek, zjeżdżalni lub bujaczków są odpowiednio chronione przed urazami. Sprzęty wybierane przez Playtime uniemożliwiają włożenie paluszków w ruchome elementy. Ponadto mają wysokość dostosowaną do wieku użytkowników, co sprawia, że upadek z huśtawki lub drabinek wiąże się z niewielkim ryzykiem.

 

Projektowanie placów zabaw przez Playtime obejmuje nie tylko dobór odpowiednich sprzętów dla młodszych i starszych dzieci. Projektanci dobierają również bezpieczną nawierzchnię, dzięki której siła upadku z wysokości jest amortyzowana. Do wyboru ma się zarówno naturalne podłoże trawiaste lub z piaskiem, jak i sztuczne wykonane ze specjalnego tworzywa sztucznego. Dzięki różnym rodzajom nawierzchni bezpiecznej, możliwe jest wykonanie placu zabaw niemalże w każdym miejscu. Trawiaste i piaszczyste podłoże sprawdzi się w parkach i na podwórkach osiedlowych, natomiast sztuczna nawierzchnia ułatwi sprzątanie terenu wokół szkoły lub przedszkola.

 

Zewnętrzna siłownia dla dzieci i dorosłych

 

W Playtime projektowane są place zabaw oraz siłownie zewnętrzne, które cieszą się coraz większą popularnością. Ćwiczenia na siłowni na świeżym powietrzu mają szereg korzyści zdrowotnych oraz są możliwe do wykonywania o każdej porze dnia i nocy. Siłownia jest bezpłatna, dlatego chętnie korzystają z niej wszyscy mieszkańcy osiedla. Playtime pomoże wybrać sprzęty, które będą łatwe w konserwacji i odporne na działanie niekorzystnych czynników atmosferycznych.

Grupa Tipmedia
--- Artykuł sponsorowany ---
Podziel się: