Wtorek, 23.07.2019

Wybieramy narożnik do salonu!

  • 21.11.2018, 14:00
  • Grupa Tipmedia
Wybieramy narożnik do salonu!

Salon to najbardziej reprezentatywne miejsce w naszych domach oraz mieszkaniach. Warto więc zadbać o to, aby trafiały do niego meble nie tylko funkcjonalne, ale też utrzymane w eleganckim stylu. Gdzie najłatwiej i najszybciej można znaleźć takie meble? Najlepszym rozwiązaniem będzie odwiedzenie sklepu www.wikimeble.pl, który od lat jest jednym z najbardziej wszechstronnych dystrybutorów tego rodzaju form przemysłowych na szeroką skalę. Wiadomo, że narożniki wybierane do salonu muszą być wygodne i wykonane wyłącznie z najwyższej jakości drewna i materiałów tapicerowanych. Na stronie https://www.wikimeble.pl/MEBLE_TAPICEROWANE/NAROZNIKI znajdziemy kilka podkategorii, gdzie narożniki podzielone są pod kątem wymiarów i wielkości. W ten sposób łatwiej nam będzie szukać określonej formy, jeśli wiemy, że parametry wnętrz, w jakich chcemy zaaranżować nowe łóżka, są dość ograniczone.

Narożniki na każdy gust i kieszeń!

Najpraktyczniejszym rozwiązaniem jest opcja, gdy narożnik może nam służyć także do spania, a nie tylko do siedzenia podczas wspólnego biesiadowania z zaproszonymi na domową uroczystość gośćmi. Taki narożnik wspaniale przydaje się w sytuacjach, gdy ktoś odwiedza nas niespodziewanie, zasiedzi się, a my nie mamy dodatkowego łóżka do przenocowania w zanadrzu. Nie każdy narożnik ze sklepu WikiMeble jest rozkładany. Istnieją wszak wielbiciele mebli, dla których wystarczająca jest forma siedząca oraz ozdobna. Producenci współpracujący ze sklepem meblowym także potrafią to uszanować. Wybór form narożnych do salonów, sypialni czy pokoi dziennych jest naprawdę duży!

Małe narożniki też mają swój urok!

Któż powiedział, że narożnik musi być koniecznie rozległy i zajmujący większą część salonu? Dużo mniejsze od standardowych narożniki także mogą sprawdzić się w przestrzeniach domowych, np. w pokojach młodzieżowych, gdzie często spotykają się młodzi ludzie i zawsze brakuje krzeseł do dostawienia. Małe narożniki z funkcją rozkładania mają gustownie zaprojektowane skrzynie, w których po każdej nocy schować można pościel i poduszki. Do tego uwagę przykuwa ciekawe rozwiązanie motywów graficznych na powierzchniach tapicerowanych i obiciach. Kolory zadziwiają intensywnością, na tapicerkach znajdują się przebogate zdobienia graficzne w wielu kolorach. Dzięki takim rozwiązaniom nawet najskromniejszy pokój nabiera blasku oraz elegancji. Nowoczesne narożniki posiadają liczne poduszki, na których z prawdziwą przyjemnością odpoczywa głowa po całym dniu wytężonej pracy. Elegancja i praktyczność wreszcie zostały połączone w jedną formę!

Grupa Tipmedia
Podziel się: