Herman Miller Embody – powody, dla których warto wybrać to siedzisko

  • 29.12.2021, 15:00
  • Grupa Tipmedia
Herman Miller Embody – powody, dla których warto wybrać to siedzisko
Wybór odpowiedniego wyposażenia biurowego nie zawsze jest prosty. Fotele muszą nie tylko prezentować się profesjonalnie, ale też być wygodne i stanowić odpowiednie podparcie dla odcinka lędźwiowego kręgosłupa. Warto zwrócić uwagę na siedziska proponowane przez najbardziej znanych producentów, takich jak Herman Miller. Czym się wyróżniają? Zobaczmy!

Dobry fotel biurowy – czym powinien się odznaczać?

Jeśli będąc w pracy nie myślisz szczególnie o swoim fotelu, oznacza to, że jest odpowiednio wyprofilowany. Niewłaściwe siedzisko od razu będzie dawać się we znaki. Wielogodzinne siedzenie na nim może objawiać się bólem pleców, a efekcie – poważnymi schorzeniami kręgosłupa. Poza tym takie krzesło utrudnia wykonywanie codziennych obowiązków służbowych i może negatywnie wpłynąć na motywację i produktywność. Właśnie dlatego to takie ważne, aby fotele dla pracowników były wygodne.

Krzesło biurowe powinno zapewniać odpowiednie podparcie plecom. Musi też umożliwiać swobodne zmienianie pozycji. Dobrze, gdy będzie na tyle uniwersalne, by dopasować się do każdego użytkownika. Rozwiązaniem uwzględniającym wszystkie te udogodnienia okazuje się Herman Miller Embody.

Herman Miller Embody – jakie zalety ma to siedzisko?

Czym właściwie wyróżnia się Herman Miller Embody, że jest tak popularne? Przede wszystkim tym, że zostało zaprojektowane we współpracy z lekarzami i naukowcami. Dzięki temu perfekcyjnie dopasowuje się do pleców oraz dostosowuje się do mikro ruchów siedzącego. Do tego jest dostępne w różnych wariantach, które możesz obejrzeć tutaj https://www.bakata.pl/produkt/herman-miller-embody-chair/. To powoduje, że Herman Miller Embody stanowi idealne uzupełnienie różnych wnętrz. Jego dużą zaletą jest także fakt, że posiada aż osiem stref komfortu. Zapewnia podparcie użytkownikowi, oferując niespotykaną dotąd wygodę. Równomiernie rozkłada ciężar ciała i pozwala bez trudu zmieniać pozycje ze zrelaksowanej na skupioną. Tak bardzo dostosowuje się do siedzącego, że jest w stanie oddać nawet kształt kieszeni spodni.

Grupa Tipmedia
Materiał Partnera
Podziel się: