Festiwal One Love we Wrocławiu

  • 15.11.2021, 14:00
  • Grupa Tipmedia
Festiwal One Love we Wrocławiu
Już niedługo, bo 20 listopada bieżącego roku odbędzie się popularny festiwal muzyczny One Love we Wrocławiu! Kto wystąpi na scenie? W jakim miejscu odbędzie się festiwal? Czy są przewidziane dodatkowe atrakcje dla uczestników? Odpowiedzi na powyższe pytania – i wiele więcej – znajdziesz w niniejszym artykule. Zapraszamy!
  1. Czym jest festiwal One Love?
  2. Kto wystąpi na One Love? Zapowiedź festiwalu
  3. Kiedy i gdzie odbędzie się festiwal One Love we Wrocławiu?
  4. Dodatkowe atrakcje dla uczestników

To już siedemnasta edycja festiwalu muzycznego One Love! Nie zwlekaj i kup bilety na to niezwykłe wydarzenie! W tym roku One Love Music Festival na scenie gościć będzie popularnych muzyków, wykonujących różne gatunki muzyczne. Kto wystąpi na One Love Music Festival? Odpowiedź znajdziesz poniżej!

Czym jest festiwal One Love?

One Love to festiwal muzyczny, który od samego początku łamie typowe festiwalowe schematy. Na scenie wydarzenia przez lata pojawiali się muzycy z różnych muzycznych środowisk. Każdy uczestnik mógł zatopić się praktycznie w każdym gatunku, ponieważ scena gościła artystów zarówno reggae, jak i wykonujących muzykę hip-hop, roots, ragga, ska, dancehall, breakbeat, dubstep, world music czy electronic. Wśród muzyków nie zabrakło także zespołów z kategorii alternative, soul czy muzyki z pokroju cyfrowych eksperymentów. Zatem One Love Music Festival to miejsce, w którym każdy zainteresowany znajdzie coś dla siebie!

Jeśli jesteś miłośnikiem dobrej muzyki, nie możesz w tym roku przegapić tej dużej i najważniejszej polskiej imprezy muzycznej. Już teraz kup bilet i spędź w najlepszym gronie jeden z listopadowych wieczorów. Gwarantujemy, że One Love Music Festival spełni Twoje oczekiwania!

Kto wystąpi na One Love?

Na festiwalu One Love wystąpi wielu popularnych i lubianych artystów. Uczestnicy będą mogli posłuchać koncertu między innymi Krzysztofa Zalewskiego, Karaś/Rogucki, Grubson, Bitamina czy Smolik // Kev Fox. Ponadto na scenie pojawi się Metrik, Friction, Nneka, Zamilska, Gutek i Bas Tajpan.

Kiedy i gdzie odbędzie się festiwal One Love we Wrocławiu?

Siedemnasta edycja One Love Music Festival odbędzie się 20 listopada bieżącego roku. Na wydarzenie zapraszamy do Hali Stulecia we Wrocławiu. Hala Stulecia to doskonałe miejsce do organizacji tego rodzaju koncertów nie tylko ze względu na swój klimat i modernistyczne wnętrze. Głównie chodzi o jej możliwości – w przypadku wydarzeń muzycznych w Hali Stulecia pomieścić się może aż 10 tysięcy osób! Nie zwlekaj i już teraz kup bilety!

Warto pospieszyć się z zakupem biletów, ponieważ im bliżej do wydarzenia, tym wyższa jest ich cena. Aktualnie do 19 listopada dostępne są bilety w cenie 129 zł. W dniu One Love Music Festival natomiast bilety będą kosztować 150 zł. W przypadku biletów VIP aktualna cena to 170 zł. W dniu festiwalu cena wzrośnie do 190 zł. Ilość biletów VIP jest ograniczona.

Zastanawiasz się nad zakupem biletu VIP? Jeśli interesują Cię miejsca w siedzącym sektorze umieszczonym naprzeciwko głównej sceny, dzięki czemu będziesz wszystko dokładnie widział, bilety tego rodzaju będą dla Ciebie świetnym rozwiązaniem. Ponadto otrzymasz kupony na piwo, gadżety oraz możliwość wejścia na wydarzenie przez specjalne bramki, przy których nie będziesz musiał stać w długiej kolejce.

Dodatkowe atrakcje dla uczestników

Jak zawsze festiwal One Love to nie tylko koncerty. Zainteresowani będą mogli wziąć także udział w… warsztatach nauki gry na bębnach afrykańskich!
Za organizację warsztatów odpowiedzialni są bębniarze z zespołu Foliba, którzy zainteresowanych będą uczyć grać na bębnach djembe. Jak widać organizatorzy zadbali o wysoki poziom imprezy. Warto na bieżąco sprawdzać aktualności związane z wydarzeniem.

Grupa Tipmedia
--- Artykuł sponsorowany ---
Podziel się: