Optyka strzelecka w sklepie Armytec

  • 18.06.2021, 15:00
  • Grupa Tipmedia
Optyka strzelecka w sklepie Armytec
Hobby takie jak myślistwo, strzelectwo, ASG czy survival, wymaga posiadania odpowiedniego wyposażenia. Produkty oferowane na stronie sklepu Armytec.pl to oferta przeznaczona dla osób zainteresowanych bronią palną wysokiej jakości, asortymentem taktycznym, sprzętem ASG oraz akcesoriami i odpowiednią odzieżą. Jedna z propozycji to akcesoria firmy pochodzącej z San Marino, marki Audere.

 

Optyka strzelecka wysokiej jakości

Dobre wyniki w strzelectwie to powód do dumy. W ich osiągnięciu pomoże wyposażenie w akcesoria z kategorii optyki strzeleckiej. Są to lunety celownicze, lornetki, kolimatorowy, noktowizory i liczne akcesoria. Ułatwiają one przeprowadzenie bardziej efektywnego treningu na mniejszych celach i dłuższych dystansach.

Warto zwrócić uwagę na montaże do optyki audere, które są precyzyjnie wykonane z wysokogatunkowego stopu aluminium. Posiadają one oznaczenie producenta i modelu, dwa występy stopujące oraz redukcję masy. Są kompatybilne z różnymi adapterami, co umożliwia montaż dodatkowych urządzeń i akcesoriów.

Inwestycja w taki montaż do optyki gwarantuje lepsze osiągi w strzelectwie i satysfakcję z wyników. Tego typu sprzęt jest wykonany z dbałością o najmniejsze nawet detale.

Produkty Audere

Innowacyjne produkty, posiadające nowoczesny design, to akcesoria produkowane przez wspomnianą firmę. Marka ta powstała w oparciu o zamiłowanie pięciu strzelców, zajmujących się różnymi dziedzinami strzelectwa. Poszukiwali oni produktów, które sprostałyby ich wymaganiom co do funkcjonalności i najwyższej jakości. W efekcie powstał sprzęt klasy premium, który jest cały czas udoskonalany i poddawany licznym innowacjom. Przed wprowadzeniem na rynek produkty są intensywnie testowane, gdyż producentowi zależy na dostarczeniu strzelcom sprzętu najwyższej jakości.

Akcesoria audere są produkowane na obrabiarkach najwyższej klasy. Do ich produkcji używa się stopu aluminium 7075. Dzięki nim broń jest bardziej skuteczna i nie posiada słabych punktów. Produkty odpowiadają rygorystycznym normom i można je używać z większością pistoletów. Jakość produktów audere zadowoli nawet najbardziej wymagających. 

Jakie cechy powinien mieć dobry montaż do optyki?

Jedna z podstawowych cech to wytrzymałość mechaniczna, czyli odporność na udary i odrzuty. Warto też zwrócić uwagę na szybkość demontażu celownika. Powinien on być wolny od naprężeń i posiadać odpowiednią estetykę. Te wszystkie cechy posiadają akcesoria produkowane przez firmę audere, dostępne na stronie sklepu internetowego Armytec.

 

Grupa Tipmedia
Materiał zewnętrzny
Podziel się: