Stół drewniany na wymiar – czy sprawdzi się w małym mieszkaniu?

  • 22.03.2021, 15:00
  • Grupa Tipmedia
Stół drewniany na wymiar – czy sprawdzi się w małym mieszkaniu?
Własne cztery kąty to marzenie wielu osób. Nie każdy jest jednak w stanie zafundować sobie luksusowe apartamenty. Czasem w naszym pierwszym mieszkaniu musi wystarczyć nam niewielki metraż. Być może też właśnie takie przytulne miejsce jest tym, co nam odpowiada i wcale nie chcieli byśmy okupować ogromnej przestrzeni. Jednak nie da się nie zauważyć, że w takiej sytuacji, należy dobierać meble rozsądnie i na pierwszym miejscu stawiać te elementy wyposażenia wnętrz, które mają praktyczne zastosowanie. Czy w takim wypadku powinno się zamawiać stół drewniany na wymiar? A może lepiej sobie odpuścić?

Stół drewniany na wymiar – minimalistyczny mebel

Dobrą wiadomością dla posiadaczy niewielkich mieszkań, będzie fakt, że minimalizm w aranżacji wnętrz jest obecnie bardzo modny i nowoczesny. W domach minimalistycznych stawia się przede wszystkim na funkcjonalne rozwiązania. Czy zatem sprawdzi się tam stół drewniany na wymiar? Jak najbardziej, zwłaszcza że taki mebel nie musi wcale być duży, a za razem posiada szereg zastosowań. Poza tym to my decydujemy, czy bardziej przyda nam się w salonie, gdzie mamy nadzieję podejmować gości, czy raczej lepiej wstawić go do kuchni, by tam jeść posiłki i mieć potem mniejszą powierzchnię do posprzątania. Stoły z półką również mogą okazać się dobrym rozwiązaniem, jeśli potrzebujemy dodatkowego miejsca na gazety czy kilka podręcznych gadżetów.

Stół drewniany na wymiar – ty wybierasz rozmiar

Największą zaletą stołów drewnianych na wymiar jest to, że o jego rozmiarach decyduje nabywca. Stolarnię, która przygotuje taki stół z dokładnością do jednego centymetra znajdziesz tutaj https://stolywood.pl/kategoria/stoly-i-stoliki/stoly/. Jeśli umiejętnie dokonamy pomiarów, jesteśmy w stanie umiejscowić mebel w taki sposób, że nie będzie nam zawadzał ani zajmował więcej miejsca niż to konieczne. Warto więc od razu chwycić miarkę w dłoń i wybrać swój wymarzony model. W końcu nawet w najmniejszym mieszkaniu nie powinno się jeść na podłodze.

Grupa Tipmedia
Materiał zewnętrzny
Podziel się: