Sztućce na każdy stół

  • 26.02.2021, 11:00
  • Grupa Tipmedia
Sztućce na każdy stół
Bez względu na to, jak często i co gotujemy w domach, sztućce stanowią niezbędne wyposażenie każdej kuchni. Bez problemu kupimy je choćby w supermarketach czy sklepach internetowych. Jednak nie każde zestawy sztućców cechują się solidnym wykonaniem, a przecież to jakość i trwałość są właśnie najważniejsze. Sztućce Amefa to produkty, które posłużą w każdym domu przez lata, a także będą wspaniale prezentować się na każdym stole niezależnie od okazji.

Różnorodni klienci, różnorodne sztućce

Urozmaicona oferta sztućców Amefa sprawia, że każdy klient będzie mógł znaleźć coś dla siebie. Amefa proponuje do wyboru aż kilkanaście różnych modeli sztućców. Miłośnicy prostoty będą mogli postawić na sztućce klasyczne o ponadczasowym, eleganckim designie. Taki zestaw świetnie będzie prezentować się i w tradycyjnej, i nowoczesnej kuchni. Klientom ceniącym sobie oryginalność z pewnością spodoba się oferta sztućców kolorowych - czarnych, czerwonych, a nawet fioletowych w kropki. Sztućce Amefa to nie tylko najwyższa jakość, ale także bogactwo stylów i różne zakresy cenowe.

 

Klasyczne zestawy na lata

Sztućce Amefa można kupować pojedynczo lub w zestawach dla sześciu bądź dwunastu osób. Zapakowane w ozdobne pudełka komplety składają się z łyżek, widelców, noży oraz łyżeczek. Świetnie nadadzą się na niedzielny, rodzinny obiad. W ofercie Amefy są także zestawy sztućców deserowych, co z pewnością spodoba się miłośnikom pieczenia lub jedzenia słodkości. Komplety składają się z łyżeczek do herbaty, widelczyków do ciasta i łopatki. Zestawy sztućców Amefa będą doskonałym wyposażeniem każdej kuchni, ale równie dobrze sprawdzą się jako upominek do nowego mieszkania lub prezent ślubny.

 

Sztućce na specjalne potrzeby

Sztućce Amefa to nie tylko zestawy klasycznych sztućców. Amefa posiada w swojej ofercie specjalne sztućce dla gastronomii. Klienci mogą skompletować idealny zestaw sztućców dla swojego biznesu, tak aby podkreślić jego unikatowy charakter. Warto wyróżnić również oferowane przez Amefę sztućce dla dzieci zaprojektowane tak, aby każdy maluch w bezpieczny sposób mógł uczyć się jedzenia nożem i widelcem. Sztućce te cechują się mniejszym rozmiarem, tępymi ostrzami noży i delikatnymi ząbkami widelców. Wśród propozycji sztućców Amefa klienci znajdą także specjalnie zaprojektowane sztućce dla osób ze schorzeniami ruchowymi, mającymi problem z chwytaniem lub trzymaniem sztućców. Te sztućce charakteryzują się ergonomicznym kształtem oraz specjalnym wygiętym uchwytem, co ułatwia jedzenie osobom z niepełnosprawnościami lub ludziom starszym.

 

Grupa Tipmedia
Materiał Partnera
Podziel się: