Wtorek, 23.07.2019

Przedstawiamy WS-C3850-48T-S – switch Cisco

  • 31.07.2018, 13:00
  • Grupa Tipmedia
Przedstawiamy WS-C3850-48T-S – switch Cisco
W dzisiejszym, skomputeryzowanym świecie, dobry sprzęt to podstawa. Praca bez laptopów czy drukarek, które nie zawiodą w najważniejszym momencie jest niemal niemożliwa. My prezentujemy switch Cisco, który sprawdza się w najtrudniejszych warunkach – WS-C3850-48T-S.

Sprzęt na wagę złota

Dziś spora część zawodów jest wykonywana przy pomocy najnowszej technologii. Maszyny pracują w fabrykach, zaś człowiek jedynie musi pilnować, by coś się nie popsuło. Do pisania nie używamy już kartek i długopisów, ale komputerów, zaś umów nie wysyłamy pocztą, tylko za pomocą maila. Tak wiele prac jest wykonywanych przy wsparciu technologi, że nie sposób sobie wyobrazić, co by się stało, gdyby nagle jej zabrakło. I nie mówimy tu o sytuacji, gdy wszystkie komputery na świecie przestają działać. Wystarczy, że rozejrzymy się wokół siebie i pomyślimy, „co by było, gdyby zawiódł mój komputer?”. Jak pracować, gdy nasz sprzęt nie działa? Jak dotrzymać terminów? Trzeba mieć pod ręką zawsze sprawdzony sprzęt – nie tylko laptop, ale i switch. A najlepszym wyborem będzie switch Cisco – WS-C3850-48T-S.

Switch Cisco – prosto ze Stanów

Stany Zjednoczone to kolebka cywilizacji informatycznej. Wszystkie ważne firmy z tej branży mają swoją siedzibę gdzieś w USA. Najwięcej z nich rezyduje w słynnej Dolinie Krzemowej w Kalifornii. To właśnie tam najlepsi informatycy świata opracowują technologie, które zmieniają nasze życie. W San Jose swoją siedzibę ma Cisco, kiedyś mała firma, dziś potentat w branży sieciowej i największe tego typu przedsiębiorstwo na świecie. Powstało w 1984 roku jako dziecko małżeństwa Leonarda Bosacka i Sandry Lerner. Jednak raptem po sześciu latach oboje odeszli z Cisco i firma została w rękach kolejnych właścicieli. Ci doprowadzili ją na sam szczyt, dzięki czemu hasło „switch Cisco” jest dziś tak dobrze znane w całej branży.

WS-C3850-48T-S – switch nowej generacji

WS-C3850-48T-S to przełącznik, który jest przeznaczony do działań na poziomie przedsiębiorstwa. Switch ten jest zintegrowany z aż 48 portami Ethernet POE. Warto tutaj zauważyć, że WS-C3850-48T-S ma szeroki zakres pracy temperatur, uzależniony od wysokości, na której się znajduje. W przypadku pracy na wysokości do 1800 metrów wynosi ona od -5 stopni Celsjusza do + 45 stopni Celsjusza. Warto również zwrócić uwagę na przepustowość rutowania WS-C3850-48T-S, która wynosi 176 Gbit/s. To nie jedyna ważna zaleta tego switcha. Według producenta WS-C3850-48T-S jest niemal niezniszczalny. Średni czas, po którym należy go serwisować wynosi 303660 godzin, czyli ponad 34 lata!

Grupa Tipmedia
Podziel się: