Czym zajmuje się Firma RETRO S.A

  • 05.02.2021, 13:00
  • Grupa Tipmedia
Czym zajmuje się Firma RETRO S.A
W dzisiejszych czasach każdy człowiek posiada swój kąt typu mieszkanie bądź własny dom. I na pewno każdy wie, że wiąże się z tym wykonanie remontu. Na polskim rynku istnieje dużo firm zajmujących się sprzedażą produktów, materiałów niezbędnych do wykonania remontu. Od asortymentu na podłogę, po ściany, sufit czy nawet meble.

Niniejszy artykuł dotyczyć będzie Firmy RETRO S.A. Nie każdy zna firmę dlatego też warto przeczytać ten artykuł. Firma ta działa w internecie na stronie retrocegla.pl. Tam też można znaleźć wiele ciekawych informacji na temat tego co przedsiębiorstwo oferuje.
https://retrocegla.pl/ to dość młoda firma, ponieważ powstała dopiero w czerwcu 2020 roku, ale już stała się liderem na polskim rynku jeśli chodzi o okładziny ścienne z historycznych cegieł. Działa na terenie województwa śląskiego. Ponadto warto dodać, że przedsiębiorstwo bardzo dobrze i dynamicznie się rozwija, co oznacza że coraz więcej ludzi decyduje się na jego usługi. Mają najnowocześniejszą w Europie zautomatyzowaną linię technologiczną. Warto też dodać, iż w roku 2021 planują zainwestować, szczególnie w automatyzację produkcji i ekspansję eksportową. Dodatkowo Retro S.A. planuje przeprowadzenie emisji swoich akcji.


PRODUKTY OFEROWANE PRZEZ FIRMĘ

Jak już wcześniej było wspomniane Firma ta zajmuje się sprzedażą płytek ze starej, historycznej cegły na ścianę. Jeśli lubicie dość stary wygląd to na pewno znajdziecie w asortymencie coś dla siebie. Ostatnimi czasy płytki z cegły stały się dość popularne. Można zatem je spotkać obecnie w większości mieszkań lub domów. Cegła na ścianę dobrze komponuje się przy telewizorze. Ale i nie tylko. Również przy kominku, na korytarzu czy w restauracji świetnie będą wyglądały stare cegły. W ofercie mają także chemię montażową, narożniki. Jeśli chodzi o cegły to można wyróżnić kilka rodzajów, między innymi: lico klasyczne, lico gotyckie mini, lico gotyckie, New york, mix klasyczny i inne. Również chemii montażowej posiadają w swoim asortymencie kilka. Można zaliczyć do nich: retro farbę, retro klej , retro impregnat, retro fugę, retro grunt max, retro grunt. A to wszystko jest specjalnie dedykowane do płytek ze starych cegieł. Gdy mówimy o narożnikach to Retro może nam zaoferować szeroką gammę produktów, typu : new york loft, gotyckie bądź po prostu klasyczne.MONTAŻ PŁYTEK

Gdy chodzi o montaż to na pewno cegła na ścianę, nie jest trudna do zamontowania. Przedsiębiorstwo wyszło naprzeciw oczekiwaniom i stworzyło filmik, czyli własny instruktaż jak można krok po kroku samodzielnie przykleić starą cegłę. Taki film umieścili na swojej stronie internetowej. Także jest ogólnodostępny. Zatem każdy ma do niego dostęp, w każdym momencie. Natomiast jeśli po obejrzeniu wideofilmu ktoś dalej nie wie jak zamontować pod spodem, na tej samej stronie umieszczona została instrukcja krok po kroku. Dla ułatwienia umieszczono rysunki jak może ta cegła dekoracyjna być położona. Wyróżniają kilka wiązań: wozówkowe, krzyżowe, główkowe, flamandzkie, kowadełkowe oraz śląskie. Każdy znajdzie coś dla siebie i dzięki temu stare cegły będą świetnie się prezentować na ścianie. Pierwszym krokiem jaki należy zrobić jest nic innego jak mierzenie ściany. Bez tego nic się nie zrobi. Od tej czynności zależy czy cała praca będzie wykonana dobrze i czy osiągniemy wymarzony efekt. Kolejnym krokiem jest gruntowanie ściany. Później kleimy płytki z cegły jakie zostały kupione, a następnie je fugujemy. Ostatnią czynnością jaką trzeba wykonać jest nic innego jak oczyszczenie ściany, a następnie impregnacja lub malowanie, tak by stara cegła wyglądała dobrze.

TRANSPORT

Retro S. A. oferuje transport swoich produktów na terenie całej Polski. Jeśli ktoś zamówi większą ilość to na pewno będzie mógł skorzystać z promocyjnej ceny. Materiał przewożony jest na paletach więc jest zabezpieczony.

Firma https://retro-cegly.pl/ także ułatwia przyszłym klientom sprawę, ponieważ ceny za oferowane produkty umieszczone są na stronach internetowych, dlatego nie będzie problemu z ich znalezieniem. Ale lepiej także skontaktować się osobiście z firmą czy to telefonicznie czy poprzez maila. Na pewno zainteresowane osoby nie zostaną same, bez odpowiedzi. Pracownicy są także po to, aby ewentualnie doradzić. Bo kto zna się lepiej jak nie pracownicy sklepu?
Na zakończenie zatem warto dodać, iż bardzo dobrą decyzją zainwestowanie w takie płytki. Cegła dekoracyjna wprowadza niepowtarzalny klimat do wystroju. Z pewnością wygląd pomieszczenia się zmieni na lepsze. Być może także znajomi czy rodzina będą zazdrościć i także zamarzą sobie mieć takie stare ale i piękne wnętrze, które będzie uzupełniała stara cegła. Nie każdy wie, że style można łączyć, np nowoczesny ze starym. Jeśli dobrze jest to zrobione to efekt jest zniewalający. Warto jednak skorzystać z doradztwa albo projektanta albo firmy Retro, ponieważ oni znają się na tym najlepiej. Wystarczy im zaufać, a na pewno nie pożałujecie.

Grupa Tipmedia
Materiał zewnętrzny
Podziel się: