Antyrama do zdjęć – doskonała oprawa dla rodzinnych pamiątek

  • 09.10.2020, 14:00
  • Grupa Tipmedia
Antyrama do zdjęć – doskonała oprawa dla rodzinnych pamiątek
Najpiękniejsze chwile spędzone z rodziną można uchwycić dzięki aparatom i telefonom komórkowym. Uwiecznione wspomnienia pięknie ozdobią dom i wzbogacą go o duszę. Antyrama do zdjęć przyda się, by stworzyć niezwykłą kompozycję i umieścić ją na ścianie.

Antyrama do zdjęć – idealna do salonu, kuchni, a nawet sypialni

Antyrama do zdjęć jest przez wielu niedoceniana. Jednak to właśnie dzięki niej możemy podziwiać fotografie czy plakaty i dekorować nimi przestrzeń. Nie odwraca ona uwagi od zdjęć, a wręcz doskonale je eksponuje. To świetne rozwiązanie dla tych, którzy cenią sobie minimalizm i nie chcą zapełniać ścian ozdobnymi ramkami. Można powiedzieć, że antyramy wpisują się w nowoczesną stylistkę, która kieruje się zasadą ,,mniej znaczy więcej”. Faktycznie – delikatna forma przyczynia się do zachowania niezwykłej estetyki. Wnętrze zyskuje nowy wydźwięk, a przy tym nie zostaje przytłoczone ciężkimi ramami. Antyrama do zdjęć sprawdzi się w każdym miejscu. Na przykład w kuchni może pełnić rolę oprawy na plakaty ze smacznym jedzeniem, kuszące samym swoim wyglądem. Do tego w delikatny sposób zaprezentuje fotografie rodzinne, co wprowadzi życie chociażby do salonu.

Antyrama do zdjęć – jak jeszcze można ją wykorzystać?

Raczej każdy ceni rozwiązania, które łączą w sobie kilka przydatnych funkcji. Taka właśnie jest antyrama. Będzie doskonała nie tylko do zdjęć, ale również do wspomnianych wcześniej plakatów, dyplomów czy rysunków. W przeciwieństwie do klasycznych ramek, nie odbierze powagi wyróżnieniom czy certyfikatom, tylko dodatkowo je podkreśli. To sprawi, że wnętrze odda charakter właściciela i będzie prezentować się profesjonalnie. Chociażby z tego względu antyramy można spotkać w gabinetach kosmetycznych, biurach czy na uczelniach. Na stronach takich jak https://www.oprawiamy.pl/c144,antyramy dostępne są antyramy do zdjęć w różnych rozmiarach, co umożliwia dopasowanie konkretnej opcji do własnych potrzeb. Szkoda marnować tak dużą przestrzeń, jaką dają nam ściany, gdy można wykorzystać ją na tak wiele sposobów. Nawet w nowoczesnych, bardzo uporządkowanych wnętrzach ceni się stylowe i eleganckie ozdoby. Potrafią tchnąć życie we wnętrze i dodać mu trochę ciepła, co ostatnio jest niezwykle pożądane.

 

Grupa Tipmedia
Materiał Partnera
Podziel się: