Najlepsze bajki animowane

  • 25.08.2020, 12:00
  • Grupa Tipmedia
Najlepsze bajki animowane
Każdy z nas w jakimś stopniu jest dzieckiem. Dlatego wielu z nas uwielbia spędzać wieczór przy bajkach animowanych. No i my właśnie należymy do tej grupy. Wybraliśmy swoje najlepsze animacje, które polecamy nie tylko dzieciom, ale również dorosłym ludziom szukającym rozrywki na wieczór. Jeśli macie swoje własne ulubione bajki - koniecznie się podzielcie nimi z nami, a chętnie je sobie odświeżymy lub dodamy do listy „do obejrzenia”.

„W głowie się nie mieści”

Wspaniały film, który doskonale pokazuje emocje i sposób, w jaki je odczuwamy. Dorastanie dla każdego bywa trudne i doskonale odczuwa to Riley. Bohaterką kierują uczucia, takie jak Radość, Smutek, Strach, Gniew i Odraza. Kiedy nagle dziewczynka musi pożegnać się ze swoim dotychczasowym życiem i przenieść się do San Francisco, bo jej ojciec dostał tam pracę. I chociaż naprawdę stara się przystosować do nowej sytuacji - nie jest to dla niej proste. I chociaż Radość, najważniejsze uczucie, robi wszystko, aby utrzymać pozytywną atmosferę to Riley nie jest wcale łatwo… Nowe miasto, dom i szkoła. Czy Radości uda się wygrać tę nierówną walkę? Film online dostępny jest na HBO GO.

„Toy Story”

Chudy to drewniany kowboj, który ma całkiem dobre i sielskie życie. Jest ulubioną zabawką chłopca Andy’ego i ma mnóstwo przyjaciół wśród innych zabawek. Kiedy tylko Andy opuszcza swój pokój - wszyscy ożywają. Pewnego dnia jednak wszystko się zmienia. I chociaż wiedzą, że mogą się kiedyś znudzić chłopakowi - Chudy nie spodziewa się, że ktoś mógłby jego zastąpić. I wtedy właśnie pojawia się Buzz Astral, którego Andy dostał na urodziny. Chudy jest naprawdę przerażony i zastanawia się, co zrobić, aby wygryźć Buzza… Jednak życie potrafi zaskoczyć.

„Potwory i Spółka”

Przenosimy się do Monstropolis, miasta, które w pełni jest zamieszkane przez potwory. W jego centrum znajduje się fabryka strachu „Potwory i Spółka”, gdzie w pocie czoła pracują najstraszniejsze potwory, w tym James P. Sullivan, czyli Sulley, i jego najlepszy przyjaciel i pomocnik Mike Wazowski. Jest jedna zasada - nie można dotykać dzieci, ponieważ są dla nich zagrożeniem. A przynajmniej tak im się wydaje. Niespodziewanie pewna dziewczynka o imieniu Boo opuszcza swój pokój i trafia przypadkiem do ich świata. Wybucha panika. Sully nie potrafi jednak zostawić dziewczynki samej, przez co i on, i Mike pakują się w niezłe kłopoty. Odesłanie małej do domu jest bardziej skomplikowane niż im się wydaje…

„Herkules”

Na Olimpie przychodzi na świat Herkules - nowy bożek. Rodzice wyprawiają maluchowi pierwsze urodzinowe przyjęcie. Hades, który jest wujkiem malca, nie jest specjalne zadowolony z tego, że Hadesowi i Herze urodziło się dziecko. Odbiera on mu bowiem szanse na objęcie władzy. Chce go zlikwidować. Jednak popełnia pewien błąd - wyręcza się swoimi podwładnymi. A że są oni niezdarni, to Herkules zamiast umrzeć, staje się niezwykle silnym śmiertelnikiem, który nie może zamieszkiwać Olimpu. Przygarnia więc go pewne małżeństwo, które nie opowiada mu, że jest adoptowany. Ale Herkules sam widzi, że coś jest nie tak. Młody Herkules pewnego dnia wyrusza w podróż, aby odnaleźć swoją rodzinę. Odnajduje świątynię ojca i dowiaduje się, że nie może tam wrócić, chyba że zostanie bohaterem. Wraz ze swoim przyjacielem Pegazem podejmują wyzwanie. W międzyczasie Hades dowiaduje się o tym i stawia przed Herkulesem pułapki. Kierowany przez Filona Herkules ma spore szanse, aby odnieść sukces…

A wy jakie bajki lubicie oglądać? 

Grupa Tipmedia
--- Artykuł sponsorowany ---
Podziel się: