Środa, 20.02.2019

Piknik naukowy w Muzeum w Bóbrce - 16 września 2018

  • 7.09.2018, 14:44 (aktualizacja 07.09.2018 14:50)
  • TV Obiektyw
Piknik naukowy w Muzeum w Bóbrce - 16 września 2018
Muzeum Przemysłu Naftowego i Gazowniczego im. Ignacego Łukasiewicza w Bóbrce zaprasza na Piknik Naukowy, zorganizowany w niezwykle klimatycznej i wyjątkowej atmosferze najstarszej w świecie kopalni ropy naftowej.

Podstawową misją wydarzenia jest popularyzacja historii przemysłu naftowego, gazowniczego i rafineryjnego. Szczególnie istotna jest promocja twórcy przemysłu naftowego - Ignacego Łukasiewicza oraz pionierów górnictwa ropy naftowej. Intencją organizatorów jest upowszechnianie wiedzy z różnych dyscyplin naukowych poprzez prezentowanie ciekawych eksperymentów i doświadczeń. W tych działaniach Muzeum wesprze Centrum Nauki Kopernik.

Postaw na spokój - wybierz OC  na którym możesz polegać
Postaw na spokój - wybierz OC  na którym możesz polegać
Postaw na spokój - wybierz OC  na którym możesz polegać

W trakcie pikniku, cogodzinne od 12.00 do 17.00 odbędą się pokazy, pod hasłami: "Ciśnienie" i "Umysł przyłapany”. Prezentacje te, to zaskakujące doświadczenia, a zarazem wciągająca zabawa. Idealna propozycja dla wszystkich, którzy lubią niestandardową formę wypoczynku , poprzez zabawę, ale i naukę. 

TV Obiektyw
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe