Środa, 12.12.2018

PIOTR CZERWIŃSKI DYREKTOREM KROŚNIEŃSKIEGO SZPITALA

  • 10.08.2018, 14:36 (aktualizacja 10.08.2018 14:52)
  • TV Obiektyw
PIOTR CZERWIŃSKI DYREKTOREM KROŚNIEŃSKIEGO SZPITALA
Piotr Czerwiński został dyrektorem Wojewódzkiego Szpitala Podkarpackiego w Krośnie. Czerwiński obowiązki dyrektora krośnieńskiego szpitala pełnił od 19 grudnia ubiegłego roku, po tym jak zarząd województwa rozwiązał umowę z Piotrem Lenikiem za porozumieniem stron. Od października 2012 r. do grudnia 2017 r. był zastępcą dyrektora ds. ekonomicznych w Wojewódzkim Szpitalu Podkarpackim w Krośnie.

Piotr Czerwiński jest absolwentem ekonomii oraz zarządzania i marketingu na Akademii Ekonomicznej w Krakowie oraz na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Rzeszowie. Był członkiem Polskiego Stowarzyszenia Ubezpieczeń Społecznych (Odział Południowo-Wschodni) oraz działał w Stowarzyszeniu Zdrowie i Natura, Przewodniczący Komisji Rewizyjnej w Komisji Zakładowej Ogólnopolskiego Związku Zawodowego.

Więcej w serwisie informacyjnym TV Obiektyw.

 

TV Obiektyw
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe