Piątek, 14.12.2018

„NIEPODLEGŁE JASŁO – SKRZYDŁA WOLNOŚCI” PIKNIK LOTNICZO-MOTORYZACYJNY W JAŚLE

  • 3.07.2018, 10:40 (aktualizacja 03.07.2018 10:47)
  • TV Obiektyw
„NIEPODLEGŁE JASŁO – SKRZYDŁA WOLNOŚCI” PIKNIK LOTNICZO-MOTORYZACYJNY W JAŚLE
1 lipca na Lądowisku IKAR w Jaśle odbył się piknik Lotniczo-Motoryzacyjny "Niepodległe Jasło - Skrzydła Wolności". Impreza została zorganizowana w 100-lecie niepodległości Polski oraz dla uczczenia 100-lecia lotnictwa polskiego pod Patronatem Honorowym Burmistrza Miasta Jasła.

Organizator pikniku to Jasielskie Stowarzyszenie Lotnicze "IKAR" imienia Leszka Preisnera wspólnie z Jasielskim Domem Kultury oraz  Jasielskim Stowarzyszeniem Miłośników Pojazdów Zabytkowych "MAGNETO",  Stowarzyszeniem Klub Motocyklowy "BRAVE DOGS POLSKA" Chapter Jasło, "ORZEŁ BIAŁY POLISH MOTORCYCLISTS UNION" i Jasielskim Klubem Motorowym i Ratownictwa Drogowego.

Pomimo nie sprzyjającej aury pogodowej piknik cieszył się dużym zainteresowaniem. Przybyło wielu miłośników lotnictwa i samochodów zabytkowych, motocykliści, modelarze. Było wiele pokazów i konkurencji sportowych.

 

Więcej informacji w serwisie informacyjnym.

 

TV Obiektyw

Zdjęcia (9)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe