Poniedziałek, 21.01.2019

DROGA POMIĘDZY SIEPIETNICĄ, A TRZCINICĄ ZOSTANIE ZMODERNIZOWANA

  • 5.06.2018, 14:18 (aktualizacja 05.06.2018 15:01)
  • TV Obiektyw
DROGA POMIĘDZY SIEPIETNICĄ, A TRZCINICĄ ZOSTANIE ZMODERNIZOWANA
Podpisano umowę na rozbudowę drogi krajowej nr 28 pomiędzy Siepietnicą, a Trzcinicą.

13-kilometrowy odcinek drogi czeka wkrótce gruntowna modernizacja. Prace polegać będą m.in. na: przebudowie drogi i wzmocnieniu konstrukcji nawierzchni, przebudowie zatok autobusowych oraz chodników. Nowe chodniki powstaną w miejscowościach: Biecz, Siepietnica, Skołyszyn, Siedliska Sławęcińskie, Przysieki, Trzcinica. Wykonawcą rozbudowy jest Konsorcjum, w skład którego wchodzą: Przedsiębiorstwo Robót Drogowo-Mostowych Sp. z o.o., w Jaśle i Rejon Budowy Dróg i Mostów w Krośnie Sp. z o.o. 

Droga ma być gotowa w lipcu 2020 r. Koszt inwestycji to prawie 35 mln zł. Jest jedno z kluczowych przedsięwzięć komunikacyjnych na terenie powiatu jasielskiego.

 

Więcej informacji w serwisie informacyjnym.

TV Obiektyw
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe