Poniedziałek, 21.01.2019

W KROŚNIE POWSTANIE NOWY INKUBATOR PRZEDSIĘBIORCZOŚCI

  • 5.06.2018, 09:16 (aktualizacja 05.06.2018 10:58)
  • TV Obiektyw
W KROŚNIE POWSTANIE NOWY INKUBATOR PRZEDSIĘBIORCZOŚCI
Nowy inkubator przedsiębiorczości powstanie przy ul. Żwirki i Wigury. Na jego utworzenie magistrat otrzymał ponad 24 mln zł dofinansowania z Unii Europejskiej. Inkubator zostanie uruchomiony do końca 2020 r. Jego powierzchnia wyniesie ponad 5 tys. m2.

-Projekt został opracowany w związku z deficytem powierzchni produkcyjnej i usługowej do wynajęcia w obecnym inkubatorze technologicznym KRINTECH. Ma służyć wspieraniu początkujących przedsiębiorców z całego Miejskiego Obszaru Funkcjonalnego – informuje Piotr Przytocki, Prezydent Miasta Krosna.

Do grupy docelowej odbiorców projektu należą mikro, małe i średnie przedsiębiorstwa.

-Zakładamy, że z oferty inkubatora będzie korzystać stale ok. 11 firm inkubowanych, czyli takich, którym udzielane będzie wsparcie na początkowym etapie działalności– wyjaśnia dr Tomasz Soliński, Zastępca Prezydenta Miasta Krosna. –Firmy te będą korzystać z doradztwa oraz powierzchni produkcyjnych, magazynowych, usługowych i biurowych na preferencyjnych warunkach.

 

TV Obiektyw
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe