Poniedziałek, 21.01.2019

PODKARPACIE W CZOŁÓWCE JEŚLI CHODZI O WYDATKOWANIE ŚRODKÓW UNIJNYCH

  • 4.06.2018, 10:12 (aktualizacja 04.06.2018 11:01)
  • TV Obiektyw
PODKARPACIE W CZOŁÓWCE JEŚLI CHODZI O WYDATKOWANIE ŚRODKÓW UNIJNYCH
Nasze województwo jest jednym z najszybciej wykorzystujących fundusze strukturalne. Dotychczas zakontraktowano około 7 miliardów 400 milionów zł. Środki te niebawem trafią na Podkarpacie.

W przypadku Regionalnego Programu Operacyjnego i programu Inteligentny Rozwój województwo podkarpackie zajmuje trzecie miejsce. Liderem Podkarpacie jest w przypadku Programu Operacyjnego Polska Wschodnia. Najwięcej pieniędzy pozyskiwanych jest na budowę infrastruktury drogowej, mostowej oraz kolejowej.

 

Do końca tego roku samorząd województwa planuje ogłosić kolejnych 29 naborów wniosków o dofinansowanie projektów w trybie konkursowym, na łączną kwotę dofinansowania 826 770 000 zł.

Więcej informacji w serwisie informacyjnym.

TV Obiektyw

Zdjęcia (3)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe