Poniedziałek, 21.01.2019

WKRĘCILI W BEZPIECZEŃSTWO I ODDALI KREW DLA OSÓB POSZKODOWANYCH W OKRESIE WAKACJI

  • 9.08.2017, 09:15 (aktualizacja 09.08.2017 09:20)
  • Admin Admin
WKRĘCILI W BEZPIECZEŃSTWO I ODDALI KREW DLA OSÓB POSZKODOWANYCH W OKRESIE WAKACJI
Policjanci wzięli udział w drugiej edycji akcji pn.”Ratujemy=Dajemy” zorganizowanej przez Klub Honorowych Dawców Krwi Polskiego Czerwonego Krzyża działający przy Komendzie Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Krośnie. Wśród osób honorowo oddających krew dla osób poszkodowanych w okresie wakacyjnym był kom. Krzysztof Łopuszański, I Zastępca Komendanta Miejskiego Policji w Krośnie.

W sobotę przy Komendzie Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Krośnie odbyło się przedsięwzięcie pn.”Ratujemy=Dajemy”. Dobroczynność i chęć niesienia pomocy poszkodowanym w okresie wakacyjnym – to cele przyświecające uczestnikom akcji, w której zebrano ponad 23 litry krwi. W przedsięwzięciu wzięli udział krośnieńscy policjanci. W trosce o potrzebujących, krew honorowo oddali: kom. Krzysztof Łopuszański I Zastępca Komendanta Miejskiego Policji w Krośnie, asp. Beata Raus Pełnomocnik do spraw Ochrony Informacji Niejawnych, podkom. Eliasz Witalec, mł.asp. Maciej Kociuba oraz st.sierż. Dominik Pluczyński z Klubu Honorowych Dawców Krwi Polskiego Czerwonego Krzyża działającego przy Komendzie Miejskiej Policji w Krośnie.

Akcji honorowego oddawania krwi towarzyszył piknik rodzinny, w realizację którego również włączyli się krośnieńscy funkcjonariusze: asp. sztab. Agnieszka Surmacz, sierż.sztab. Grzegorz Pawłowski z Wydziału Prewencji oraz mł. asp.Grzegorz Pukajło z Rewiru Dzielnicowych krośnieńskiej Policji. Uczestnicy imprezy mieli możliwość obejrzeć radiowóz, przymierzyć elementy policyjnego umundurowania oraz oznakować rower.

Asp.sztab. Jerzy Barczentewicz z Zespołu Profilaktyki Społecznej Nieletnich i Patologii Wydziału Prewencji krośnieńskiej Policji oraz bryg. Mariusz Kozak Naczelnik Wydziału Operacyjno-Rozpoznawczego krośnieńskiej straży pożarnej w ramach kampanii „Kręci mnie bezpieczeństwo” przypomnieli, jak unikać zagrożeń, ale też jak zachować się, gdy znajdziemy się w niebezpiecznej sytuacji podczas wakacji.

Wydarzenie zostało objęte honorowym patronatem Komendanta Miejskiego Policji w Krośnie

 

źródło KMP Krosno

Admin Admin
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Pazdro
Pazdro 9.11.2017, 13:54
Dla tych z prewencji, to owszem, mam szacunek. Znacznie większy niż dla tych co za biurkiem siedzą albo operacyjnymi są. W szczególności tym ostatnim należy kamerki zamontować na ubraniach: http://www.funkcjonariusze.pl/…

Pozostałe