Piątek, 14.12.2018

Mistrzostwa Polski w Dogtrekkingu!

  • 11.05.2018, 09:39 (aktualizacja 11.05.2018 10:04)
  • TV Obiektyw
Mistrzostwa Polski w Dogtrekkingu!
Już 12 kwietnia w Sanoku odbędą się IX Mistrzostwa Polski w Dogtrekkingu.

Zawodnicy z całej Polski przyjadą ze swoimi psami aby wziąć udział w największej tego typu imprezie w Polsce. Na wszystkich amatorów marszów i biegów z czworonogami czekać będą trzy malownicze trasy. Dla chętnych przygotowano trzy trasy o różnym stopniu trudności. Liczą one 16 km mini, 23 km mid oraz 40 km long. Na dystansach wliczanych do Mistrzostw Polski, czyli midzie i longu, wymagana jest nieco większa umiejętność poruszania się w terenie przy pomocy mapy. Dystans long na Mistrzostwach Polski jest dedykowany dla doświadczonych dogtrekkerów, którzy są obeznani w tak długich trasach.

Dodatkowo w tracie imprezy odbywają się otwarte warsztaty z lekarzem weterynarii, gdzie można nauczyć się m.in. jak udzielać pierwszej pomocy psu.

Program zawodów w Sanoku:

8:00 – zgłoszenia

10:00 – start główny

16:00 – zajęcia z lekarzem weterynarii

17:00 – ceremonia dekoracji wszystkich uczestników.

Bazą imprezy będzie Muzeum Budownictwa Ludowego w Sanoku

 

TV Obiektyw
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe