"Szlak innowacyjności"

  • 04.05.2018, 13:53 (aktualizacja 18.05.2018, 10:24)
  • TV Obiektyw
"Szlak innowacyjności"
Bieszczady oferują innowacyjne formy spędzania wolnego czasu. Działa tutaj największa w Polsce wypożyczalnia drezyn rowerowych, które jeżdżą po historycznej, liczącej 140 lat trasie kolejowej. Kolejną atrakcją są spływy pontonowe oraz paralotniastwo, na które zaprasza Lesko, miasto o bogatej historii i wielokulturowej tradycji. Po słowackiej stronie granicy coraz popularniejszy staje się geokeszing – kombinacja sportu, zabawy i przede wszystkim turystyki oraz nowa forma rozrywki jaką jest laserowy paintball.

Szósty odcinek serialu „Wędrowanie bez plecaka” zostanie wyemitowany już dzisiaj na kanale TV OBIEKTYW oraz w kanałach telewizji VECTRA. W Telewizji Rzeszów premierowy odcinek zobaczymy 10 maja o godz. 18.00. Premierowe odcinki będzie można oglądać również w TVP3 w soboty o godz. 8.15.

Produkcja powstała w ramach projektu, którego celem była promocja pogranicza polsko-słowackiego poprzez wykorzystanie zasobów dziedzictwa kulturowego i przyrodniczego, szczególnie w kontekście turysty pieszego. Zleceniodawcą serialu było Stowarzyszenie Euroregion Karpacki Polska.

 

loadingŁaduję odtwarzacz...

 

loadingŁaduję odtwarzacz...

TV Obiektyw

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe