"Szlak kultury ludowej i mniejszości etnicznej"

  • 20.04.2018, 19:27 (aktualizacja 18.05.2018, 10:23)
  • TV Obiektyw
"Szlak kultury ludowej i mniejszości etnicznej"
W kolejnym odcinku serialu poznamy wielokulturowość i wielowyznaniowość rejonu jasielskiego na Podkarpaciu oraz historyczne miasteczko Stara Lubowla położone na Słowacji.

Już dzisiaj na kanale TV OBIEKTYW oraz w kanałach telewizji VECTRA zostanie wyemitowany czwarty odcinek serialu „Wędrowanie bez plecaka”. Na kanale Telewizji Rzeszów premierowy odcinek zobaczymy 27 kwietnia o godz. 18.00. Premierowe odcinki będzie można oglądać również w TVP3 w soboty o godz. 8.15.

Produkcja powstała w ramach projektu, którego celem była promocja pogranicza polsko-słowackiego poprzez wykorzystanie zasobów dziedzictwa kulturowego i przyrodniczego, szczególnie w kontekście turysty pieszego. Zleceniodawcą serialu było Stowarzyszenie Euroregion Karpacki Polska.

 

loadingŁaduję odtwarzacz...

loadingŁaduję odtwarzacz...

TV Obiektyw

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe