Poniedziałek, 21.01.2019

Międzynarodowy Dzień Pamięci Ofiar Wypadków Przy Pracy i Chorób Zawodowych

  • 16.04.2018, 13:51 (aktualizacja 23.04.2018 15:20)
  • TV Obiektyw
Międzynarodowy Dzień Pamięci Ofiar Wypadków Przy Pracy i Chorób Zawodowych
Już po raz trzeci zakład Ubezpieczeń Społecznych organizuje w Rzeszowie Ogólnopolską Konferencję w ramach Międzynarodowego Dnia Pamięci Ofiar Wypadków Przy Pracy i Chorób Zawodowych. Współorganizatorem wydarzenia jest Wojewódzka Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Rzeszowie oraz Ogólnopolskie Stowarzyszenie Pracowników Służby BHP.

"Celem realizowanego przedsięwzięcia jest promowanie ochrony pracy i zdrowia w pracy, popularyzację prawa i bezpieczeństwa pracy, a także zwrócenie roli ubezpieczeń społecznych w życiu każdego z nas.
Konferencja od kilku lat stanowi merytoryczne i praktyczne wsparcie pracodawców w zakresie budowy kultury bezpieczeństwa pracy. 
Poszczególni prelegenci motywują przedsiębiorców do rozwoju oraz tworzenia bezpiecznych miejsc pracy z wykorzystaniem wsparcia instytucji administracji publicznej, oraz organizacji otoczenia biznesu.
Zależy nam także na zwróceniu uwagi na wymiar społecznej odpowiedzialności uczestników rynku pracy w kontekście dbania o bezpieczeństwo, zdrowie i życie podczas świadczenia pracy i podnoszeniu poziomu wiedzy na temat świadczeń przysługujących z tytułu wypadków przy pracy.
Konferencja tym samym wpisuje się w działania prewencyjno-rehabilitacyjne Zakładu Ubezpieczeń Społecznych"
- mówił Wojciech Dyląg - pomysłodawca Konferencji a obecnie regionalny rzecznik prasowy ZUS w woj. podkarpackim.

 

Konferencja odbędzie się 27 kwietnia o godz. 9:00 w siedzibie Wojewódzkiej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Rzeszowie, ul. Wierzbowa 16.
 

Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc prosimy o dokonanie rezerwacji: e-mail: [email protected]
Uczestnictwo i materiały konferencyjne są bezpłatne.

 

TV Obiektyw
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
jenom
jenom 17.05.2018, 16:52
Prawa w tym prawa pracy powinni w szkołach nauczać, co najmniej w ponadgimnazjalnych, obowiązkowo. Jak to możliwe że tego nie ma? spiskowa teoria: http://pamietnikwindykatora.pl… może to prawda?

Pozostałe