Niedziela, 24.03.2019

PONAD 50 MLN ZŁ TRAFIŁO DO PODKARPACKICH SAMORZĄDOWCÓW. WŚRÓD SAMORZĄDÓW, KTÓRE OTRZYMAŁY DOTACJE ZNALAZŁO SIĘ KROSNO

  • 16.04.2018, 11:52 (aktualizacja 23.04.2018 15:19)
  • TV Obiektyw
PONAD 50 MLN ZŁ TRAFIŁO DO PODKARPACKICH SAMORZĄDOWCÓW. WŚRÓD SAMORZĄDÓW, KTÓRE OTRZYMAŁY DOTACJE ZNALAZŁO SIĘ KROSNO
Ponad 50 mln zł z rezerwy celowej budżetu państwa trafiło do podkarpackich samorządowców na usuwanie skutków klęsk żywiołowych i zabezpieczanie osuwisk. 79 promes wręczyła przedstawicielom podkarpackich gmin i powiatów wojewoda, Ewa Lenart. Dotacje pozwolą na przywrócenie bądź przebudowę uszkodzonej infrastruktury komunalnej.

Wśród samorządów, które otrzymały dotacje znalazło się Krosno. Władze miasta otrzymały 100 tys. zł na wykonanie dokumentacji dla naprawy osuwiska na ul. Prządki.

 

„Dzięki tym środkom możemy ustabilizować tereny osuwiskowe. Ma to znaczenie zarówno dla mieszkańców, jak i dla kierowców, a więc dla całego układu komunikacyjnego i urbanistycznego na ul. Prządki”. - mówił Tomasz Soliński, zastępca prezydenta Krosna

Więcej w serwisie informacyjnym – 16.04.2018.

TV Obiektyw
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe