Niedziela, 24.03.2019

KOLEJNE MOSTY W BIESZCZADACH ZOSTANĄ WYREMONTOWANE

  • 9.04.2018, 11:52 (aktualizacja 17.04.2018 14:03)
  • TV Obiektyw
KOLEJNE MOSTY W BIESZCZADACH ZOSTANĄ WYREMONTOWANE
Jeszcze w tym roku siedem, kolejnych mostów w Bieszczadach zostanie wyremontowanych. Po raz kolejny modernizację mostów wsparły bieszczadzkie Nadleśnictwa, na terenie których znajdują się obiekty.

Bieszczadzkie Nadleśnictwa uczestniczą w kosztach związanych z modernizacją podkarpackich mostów od 2016 r. W ciągu tych lat udało się wyremontować osiem obiektów. W tym roku zmodernizowanych zostanie siedem kolejnych mostów za ponad 2,7 mln zł. Odtworzone zostaną pierwotne parametry mostów na terenach Nadleśnictw: Baligród, Komańcza, Lutowiska oraz Ustrzyki Dolne. Około 10 procent kwoty będą stanowiły środki przekazane przez Nadleśnictwa.

W sumie w rejonie Bieszczadów zlokalizowanych jest ponad 120 mostów, z czego 59 wciąż wymaga naprawy. Powstały jeszcze w latach 50. i 60. ubiegłego stulecia. Ze względu na pogarszający się stan techniczny na wielu z nich wprowadzone zostały ograniczenia.

Więcej informacji w najbliższym serwisie informacyjnym.

 

 

TV Obiektyw
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe