Serwis informacyjny 2022-04-15

  • 15.04.2022, 17:38
  • TV Obiektyw
Serwis informacyjny 2022-04-15
W Rzeszowie podpisano Kontrakt Programowy dla Województwa Podkarpackiego; w Krośnie odbył się 15. Kiermasz Wielkanocny; jasielska strefa płatnego parkowania została poszerzona; ruszyła pozimowa naprawa krośnieńskich dróg; rozpoczął się remont przepustu w Warzycach; Muzeum Regionalne w Jaśle przygotowało wystawę pisanek tradycyjnych i współczesnych; zagórskie Centrum Kultury Foresterium przygotowuje się do otwarcia sezonu turystycznego; w krośnieńskiej Piwnicy PodCieniami można oglądać wystawę „Jan Szczepanik. Geniusz, wynalazca, konstruktor”.

loadingŁaduję odtwarzacz...

TV Obiektyw

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Staż 1980+
Staż 1980+ 21.04.2022, 13:34
Trzeba porawić częsttliwość kursowania MKS na linii nr 5 (Sanok-Zagórz) bo w niedzielę i święta jest tylko 4 kursy dziennie. Samorządy Sanoka i Zagórza nie potrafią się dogadać a mieszkańcy obu miast stają się zakładnikami tych decyzji. Sprawę pogarsza bardzo słaba alternatywa kolejowa (2 pociagi pośpieszne TLK) i 2 kursy pośpieszne autobusów dalebobieżnych. To nie rowiązuje sprawy dla osób, które nie mają samochodu, starszych i młodzieży!

Pozostałe