„Jako w niebie tak i w Komańczy” – kino plenerowe w Głowience

  • 30.07.2019, 14:52
  • TV Obiektyw
„Jako w niebie tak i w Komańczy” – kino plenerowe w Głowience
Dorota Chilik – Wójt Gminy Miejsce Piastowe oraz Bogdan Miszczak – Producent Filmu zapraszają mieszkańców gminy Miejsce Piastowe na kino plenerowe w Głowience. Projekcja filmu „Jako w niebie tak i w Komańczy” odbędzie się 2 sierpnia o godz. 20:00 na placu obok kościoła. Serdecznie zapraszamy!

Film opowiada o pobycie Prymasa Polski Stefana Kardynała Wyszyńskiego w Komańczy, gdzie był przetrzymywany w czasie internowania w latach 1955 – 1956. Przybliża dotychczas mało znany, a jakże ważny okres z życia Prymasa Tysiąclecia. Scenariusz filmu został oparty na historycznych materiałach archiwalnych, wspomnieniach siostry Bogumiły oraz pamiętnikach samego Prymasa Wyszyńskiego.

TV Obiektyw

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe