„Łukasiewicz nafciarz romantyk” projekcja filmu w Jedliczu

  • 09.06.2019, 13:38
  • TV Obiektyw
„Łukasiewicz nafciarz romantyk” projekcja filmu w Jedliczu
Zapraszamy na pokaz filmu „Łukasiewicz nafciarz romantyk” do Jedlicza. Pokaz odbędzie się 14 czerwca (piątek) o godz. 18:00 w sali kinowej ORLEN Południe S.A.

Na film zapraszają – Jolanta Urbanik Burmistrz Gminy Jedlicze, Bogdan A. Miszczak Producent Filmu, Jarosław Wróbel Prezes Zarządu ORLEN Południe S.A., Janusz Fudała Prezes Zarządu ORLEN OIL Sp. z o.o

Zaproszenia na pokaz filmu do odbioru w Urzędzie Gminy w Jedliczu.

Producentem filmu jest Bogdan Adam Miszczak, scenariusz napisał Łukasz Walczak, a wyreżyserował Maciej Wójcik. W rolę Ignacego Łukasiewicza wcielił się Mariusz Bonaszewski. W filmie występują też między innymi: Dagny Cipora, Artur Dziurman, Łukasz Konopka, Peter Lucas i Mateusz Mikoś.

TV Obiektyw

Zdjęcia (2)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe