VII Bieg Sokoła

  • 17.05.2019, 11:50
  • TV Obiektyw
VII Bieg Sokoła
Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa im. Stanisława Pigonia w Krośnie oraz Klub Uczelniany AZS PWSZ w Krośnie już po raz siódmy organizują Bieg Sokoła im. dra Stanisława Rabiasza o Puchar Rektora Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Stanisława Pigonia w Krośnie.

Impreza odbędzie się 28 maja 2019 roku (wtorek) na terenach Kampusu Politechnicznego PWSZ w Krośnie (Suchodół ul. Dmochowskiego 12). Start o godz. 17:00, dystans biegu wynosi 5 km. Do udziału w biegu można zapisać się drogą elektroniczną do 23 maja 2019 roku, wpłacając 10 zł opłaty startowej. Każdy zgłoszony w terminie uczestnik otrzyma podczas weryfikacji pamiątkową koszulkę okolicznościową. Dla zgłoszeń po terminie opłata w Biurze Zawodów wynosi 30 zł.

Z roku na rok bieg cieszy się coraz większym zainteresowaniem nie tylko 
mieszkańców Krosna ale pasjonatów biegania z całego regionu.

Szczegółowe informacje i Regulamin znajdują się na stronie 
biegu:http://www.pwsz.krosno.pl/biegsokola

 

TV Obiektyw

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe