Ogólnopolski Rajd Rowerowy Przez Miejscowości Gminy Jedlicze

  • 09.05.2019, 09:03
  • TV Obiektyw
Ogólnopolski Rajd Rowerowy Przez Miejscowości Gminy Jedlicze
Ogólnopolski Rajd Rowerowy Przez Miejscowości Gminy Jedlicze. „Tylko trzeźwy rowerzysta jest cool” Jedlicze, 16.06.2019 r., godz. 13:00. Zapisy 6.05 – 5.06.2019 r.

Miłe chwile w gronie znajomych na świeżym powietrzu, wspólne poznawanie ciekawych zakątków Gminy Jedlicze i jej walorów turystyczno -kulturowych, wspaniałe widoki, promocja zdrowego, pozbawionego nałogów stylu życia, propagowanie zasad bezpiecznego poruszania się po drodze, integracja mieszkańców – to wszystko i wiele więcej atrakcji oraz niespodzianek czeka na uczestników rajdu.

Miłośnicy dwóch kółek wyruszą spod hali Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Jedliczu i pokonają dystans ok. 32 km, przejeżdżając przez miejscowości Gminy Jedlicze. Po drodze czekać będą na nich niezapomniane wrażenia: piękne krajobrazy, urokliwe kapliczki. Trasa wiedzie m. in. obok zabytkowego, neogotyckiego kościoła parafialnego w Jedliczu, Dworku Marii Konopnickiej w Żarnowcu. (Ostatnie 3 km dołączają najmłodsi) Meta rajdu znajduje się przy Zespole Szkolno – Przedszkolnym w Jaszczwi, przy którym wspólnie będziemy biesiadować po zakończonym rajdzie. Będzie występ zespołu muzycznego jak i rozlosowanie nagród niespodzianek. Dla pierwszych 100 zarejestrowanych uczestników pamiątkowe medale. Zapraszamy serdecznie wszystkich do udziału w imprezie. Przeżyjmy razem niezapomnianą, letnią przygodę!

TV Obiektyw

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe