Praca dla absolwenta – Projekt Wystartuj z nami w Krośnie

  • 09.04.2019, 15:07
  • TV Obiektyw
Praca dla absolwenta – Projekt Wystartuj z nami w Krośnie
Projekt WYSTARTUJ Z NAMI jest imprezą, która polega na tym, że w określonym dniu i określonym miejscu poszukujący pracę (np. absolwenci szkół średnich, poszukujący pracę) mogą spotkać się z ofertami konkretnej pracy oferowane przez konkretne firmy. Do tej pory projekt ten był przez dwa lata realizowany w Rzeszowie, a od tego roku rozpoczyna się jego edycja w Krośnie.

 

„Jeśli ktoś jest poszukującym pracę, obecnym uczniem szkoły średniej Krosna, powiatu lub regionu krośnieńskiego, absolwentem szkoły średniej, studentem uczelni wyższej, absolwentem uczelni wyższej i chce mądrze zaplanować swoją karierę zawodowy, chce wystartować z nami… zapraszamy bo konkretne oferty pracy już czekają w Mechaniku, a ich wybór odbędzie się 16 kwietnia 2019 r.”

 

Bliższe informacje są zamieszczane na stronie internetowej : www.wystartujznami.nakiedy.pl oraz na stronie ZSP nr 3 www.zsp3.krosno.pl

 

 

TV Obiektyw

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe