Wtorek, 23.07.2019

Prezentacja zwiastunu filmu Łukasiewicz nafciarz romantyk

  • 26.03.2019, 15:46 (aktualizacja 28.03.2019, 13:29)
  • TV Obiektyw
Prezentacja zwiastunu filmu Łukasiewicz nafciarz romantyk
26 marca w Jasielskim Domu Kultury odbyła się prezentacja zwiastunu filmu Łukasiewicz nafciarz romantyk. Promuje on produkcję oraz przedstawia aktorów, którzy wcielają się w postacie historyczne XIX wiecznego Podkarpacia. Premiera filmu odbędzie się 12 kwietnia o godzinie 19:30 w Jaśle.

Przypomnijmy, że film ten będzie już piątym dokumentem serii pod wspólnym tytułem „Historyczny Pejzaż Podkarpacia” opowiadającej o ludziach i wydarzeniach regionu. Podobnie jak poprzednie filmy Telewizji Obiektyw „Łukasiewicz nafciarz romantyk” będzie pokazywany zarówno w naszym regionie, jak i w sieciach telewizyjnych w Polsce oraz na pokazach specjalnych i festiwalowych w kraju i zagranicą.

 

loadingŁaduję odtwarzacz...

Premiera ogólnopolska będzie miała miejsce w Jasielskim Domu Kultury 12 kwietnia. Otwarty seans dla mieszkańców w Jaśle pod patronatem Burmistrza Jasła odbędzie się 15 kwietnia.

TV Obiektyw
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe