Czwartek, 20.06.2019

Muzeum w Bóbrce zaprasza na weekend za pół ceny

  • 26.02.2019, 16:05
  • TV Obiektyw
Muzeum w Bóbrce zaprasza na weekend za pół ceny
Muzeum im. Ignacego Łukasiewicza w Bóbrce będzie uczestniczyć w programie „Polska zobacz więcej – weekend za pół ceny”. W dniach 16-17 marca będzie można zakupić bilety uprawniające do zwiedzania Muzeum z 50% rabatem. Muzeum będzie czynne w godzinach 7.00-15.00. Promocja obejmuje bilety normalne oraz ulgowe.

Muzeum w Bóbrce to miejsce wyjątkowe, położonego na terenie czynnej do dzisiaj kopalni ropy naftowej. W otoczeniu lasu bobrzeckiego znajdują się XIX wieczne kopanki, w których można zobaczyć naturalną ropę naftową, a unikatowe urządzenia związane z przemysłem naftowym, rafineryjnym i gazowniczym pochodzą z XX wieku. Dzięki nowoczesnym ekspozycjom multimedialnym można przenieść  się w czasy kiedy na kopalni pracował jeszcze sam Ignacy Łukasiewicz.

 

TV Obiektyw
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe