Wtorek, 23.07.2019

Jasielski Budżet Obywatelski – wątpliwości w procesie głosowania elektronicznego

  • 13.12.2018, 14:28
  • TV Obiektyw
Jasielski Budżet Obywatelski – wątpliwości w procesie głosowania elektronicznego
W wyniku analizy głosowania elektronicznego w ramach Jasielskiego Budżetu Obywatelskiego, pojawiły się wątpliwości co do prawidłowego sposobu rejestracji kont mieszkańców i oddawania głosów na wybrane projekty.

Z tego powodu głosy wątpliwe zostaną tymczasowo zawieszone w prowadzonym rankingu projektów, a w tym czasie sprawdzona zostanie ich wiarygodność.

 

Jeszcze raz apelujemy o zdrową rywalizację – niech wygrają te projekty, za którymi rzeczywiście opowiadają się mieszkańcy Jasła.

 

Przypominamy, że głosować można tylko do najbliższej soboty (15 grudnia) - zarówno elektronicznie, jak i tradycyjnie. Elektronicznie do 15 grudnia do północy za pomocą formularza na stronie: www.konsultacje.um.jaslo.pl . Natomiast tradycyjnie w Urzędzie Miasta w Jaśle w czwartek (13 grudnia) do 16.00, w piątek (14 grudnia) od 7.30 do 17.00 i w sobotę (15 grudnia) od 8.00 do 13.00.

 

Urząd Miasta w Jaśle

TV Obiektyw
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe