Środa, 20.02.2019

Smaki Niepodległości w Dworze Stojowskich w Jaszczwi

  • 12.10.2018, 10:38 (aktualizacja 12.10.2018 11:11)
  • TV Obiektyw
Smaki Niepodległości w Dworze Stojowskich w Jaszczwi
Z okazji oficjalnego otwarcia po remoncie Dworu Stojowskich w Jaszczwi, odbyła się impreza kulinarna „Smaki Niepodległości”. Wydarzenie idealnie wpisało się w gminne obchody jubileuszu 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości. 

Postaw na spokój - wybierz OC  na którym możesz polegać
Postaw na spokój - wybierz OC  na którym możesz polegać
Postaw na spokój - wybierz OC  na którym możesz polegać

Rewitalizacja budynku trwała rok i kosztowała ponad 3,5 mln zł. Odrestaurowana została również przestrzeń parkowa. Od lat Dwór Stojowskich w Jaszczwi pełni funkcję Domu Ludowego.Na jego remont Gmina Jedlicze otrzymała prawie 3 mln zł dofinansowania z Unii Europejskiej.

 

Burmistrz Gminy Jedlicze, Sołtys Wiesław Gajda, Radny Stanisław Twaróg oraz ks. Tadeusz Madej dokonali uroczystego przecięcia wstęgi. Spotkanie uświetniły występy artystyczne, wystawa „Drogi Niepodległości” Zbigniewa Więcka, a w sposób szczególny potyczki kulinarne  „Smaki Niepodległości”.

 

 

.

Więcej w serwisie informacyjnym TV OBIEKTYW

 

TV Obiektyw
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe