Środa, 20.02.2019

PODKARPACCY SAMORZĄDOWY OTRZYMALI KOLEJNE PROMESY

  • 5.10.2018, 14:22 (aktualizacja 05.10.2018 14:49)
  • TV Obiektyw
PODKARPACCY SAMORZĄDOWY OTRZYMALI KOLEJNE PROMESY
W siedzibie Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Krośnie wojewoda podkarpacki, Ewa Leniart wręczyła promesy o łącznej wartości 11,5 mln zł. Pieniądze pozwolą na realizację 32 zadań na terenie 17 gmin i 2 powiatów (krośnieński i jasielski). Środki pochodzą z rezerwy celowej budżetu państwa i przeznaczone zostaną na remont lub odbudowę infrastruktury zniszczonej w wyniku klęsk żywiołowych.

Najwięcej, bo aż 7,5 mln zł otrzymał powiat jasielski na remont dwóch dróg, w tym 12-kilometrowego odcinka drogi powiatowej z Krempnej przez Żydowski do Ożennej.

Postaw na spokój - wybierz OC  na którym możesz polegać
Postaw na spokój - wybierz OC  na którym możesz polegać
Postaw na spokój - wybierz OC  na którym możesz polegać

 

Z kolei Gmina Sanoka otrzymała 200 tys. zł. Środki te pozwolą również na remont zniszczonych dróg.

Do końca października podkarpaccy samorządowcy otrzymają kolejne promesy o wartości około 10 mln zł. W sumie w tym roku samorządy z województwa podkarpackiego otrzymały już ponad 150 mln zł na realizację ponad 450 zadań z zakresu usuwania skutków klęsk żywiołowych.

 

 

TV Obiektyw
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe