Środa, 12.12.2018

"Jako w niebie tak i w Komańczy" zachwycił w Gdyni

  • 3.10.2018, 10:54 (aktualizacja 03.10.2018 12:05)
  • TV Obiektyw
"Jako w niebie tak i w Komańczy" zachwycił w Gdyni
Wczoraj zakończył się X Festiwal Filmowy "Niepokorni Niezłomni Wyklęci". Do finałowego konkursu zakwalifikowały się 23 produkcje z całej Polski. Nasz film przedstawiający historię internowania Prymasa Stefana Wyszyńskiego w Komańczy znalazł się w dziesiątce najlepszych.

1 października w ramach festiwalu film Bogdana Miszczaka „Jako w niebie, tak i w Komańczy” został pokazany szerszej publiczności. Produkcję obejrzało kilkuset widzów. Po projekcji nie kryli wzruszenia, a obraz nagrodzili gromkimi brawami.

Przypomnijmy, że film opowiadający o internowaniu Prymasa Tysiąclecia jest czwartym filmem z cyklu „Historyczny pejzaż Podkarpacia” zrealizowanym przez Bogdana Miszczaka, właściciela Telewizji Obiektyw z Krosna. Tytuł filmu nawiązuje do słów, którymi często modlił się kardynał, przebywając w Bieszczadach na internowaniu.

TV Obiektyw
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe