Środa, 12.12.2018

„Jako w niebie, tak i w Komańczy" na X Festiwalu Filmowym "Niepokorni Niezłomni Wyklęci" w Gdyni.

  • 1.10.2018, 09:46 (aktualizacja 02.10.2018 12:37)
  • TV Obiektyw
„Jako w niebie, tak i w Komańczy" na X Festiwalu Filmowym "Niepokorni Niezłomni Wyklęci" w Gdyni.
W Gdyni trwa X Festiwal Filmowy "Niepokorni Niezłomni Wyklęci". Zaplanowano projekcje filmów, wystawy, koncerty, pokazy specjalne a także debaty dotyczące m. in. obchodów 100. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości.  Głównym bohaterem festiwalu są uczestnicy i świadkowie polskiej historii lat 1939-1989. W tym roku, wśród zgłoszonych 70 filmów komisja selekcyjna wybrała 23 obrazy, które będą walczyć o nagrodę Złotego Opornika w Konkursie Głównym Festiwalu Filmowego NNW. Wśród nich została pokazana historia integrowania kardynała Stefana Wyszyńskiego w filmie Bogdana Miszczaka „Jako w niebie, tak i w Komańczy”.

1 października w ramach festiwalu została pokazana historia integrowania kardynała Stefana Wyszyńskiego w filmie Bogdana Miszczaka „Jako w niebie, tak i w Komańczy”. Produkcję obejrzało kilkuset widzów. Po projekcji nie kryli wzruszenia, a obraz nagrodzili gromkimi brawami.

Dzisiaj o godzinie 20-tej odbędzie się oficjalne wręczenie nagród. 

 

 

https://wiadomosci.tvp.pl/39250247/10-festiwal-filmowy-niepokorni-niezlomni-wykleci

TV Obiektyw
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe