Środa, 20.02.2019

„Mała książka – Wielki Człowiek” w Krośnie

  • 12.07.2018, 12:33 (aktualizacja 12.07.2018 12:57)
  • TV Obiektyw
„Mała książka – Wielki Człowiek” w Krośnie
Krośnieńska Biblioteka Publiczna zakwalifikowała się do projektu  Instytutu Książki „Mała książka – Wielki Człowiek”. Projekt jest  skierowany do dzieci w wieku 3 lat i ich rodziców.

Już od września każdy trzylatek, który odwiedzi krośnieńską bibliotekę  otrzyma Wyprawkę Czytelniczą, a w niej książkę „Pierwsze wiersze dla …” i Kartę Małego Czytelnika do zbierania bibliotecznych naklejek. Dla  rodziców będzie też broszura  „Książką  połączeni, czyli o roli czytania w życiu dziecka”.

Postaw na spokój - wybierz OC  na którym możesz polegać
Postaw na spokój - wybierz OC  na którym możesz polegać
Postaw na spokój - wybierz OC  na którym możesz polegać

Wypożyczając  przynajmniej  jedną książeczkę dla dzieci, mały czytelnik otrzyma  naklejkę do bibliotecznej karty, a po zebraniu dziesięciu naklejek imienny dyplom. 

Biblioteka zachęca do współpracy przy realizacji projektu krośnieńskie  przedszkola. Więcej o projekcie na stronie www.wielki-czlowiek.pl

Wykorzystano grafikę ze strony organizatora projektu.

 

 

TV Obiektyw
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe