Środa, 20.02.2019

Burmistrz Jasła domaga się wyjaśnień

  • 11.07.2018, 13:24 (aktualizacja 11.07.2018 13:49)
  • TV Obiektyw
Burmistrz Jasła domaga się wyjaśnień
Burmistrz Jasła, Ryszard Pabian domaga się wyjaśnień od organizatorów 29. Międzynarodowego Wyścigu Kolarskiego „Solidarności” i Olimpijczyków.

W ubiegły czwartek, 5 lipca 116 zawodników z 21 ekip uczestniczących w 29. Międzynarodowym Wyścigu Kolarskim „Solidarności” i Olimpijczyków wystartowało z Jasła do Stalowej Woli. Przed tzw. startem ostrym kolarze mieli wykonać trzy rundy honorowe ulicami miasta, niestety w wyniku pomyłki zawodnicy nie wykonali ani jednej rundy. Kolarze od razu wyjechali z Jasła w kierunku Rzeszowa.

Postaw na spokój - wybierz OC  na którym możesz polegać
Postaw na spokój - wybierz OC  na którym możesz polegać
Postaw na spokój - wybierz OC  na którym możesz polegać

„ Pół roku przygotowań, pół roku uzgodnień, a na koniec przykra niespodzianka. Kolarze zamiast wykonać trzy rundy honorowe na terenie miasta pojechali prosto. Jest mi strasznie przykro, bo mnóstwo mieszkańców pojawiło się na naszych ulicach, aby dopingować kolarzy, a ktoś z organizatorów nie dopilnował” – skomentował Ryszard Pabian, burmistrz Jasła.

W związku zaistniałą sytuacją burmistrz zwrócił się do organizatora tj. Regionu Ziemi Łódzkiej NSZZ „Solidarność” z siedzibą w Łodzi o wyjaśnia. Dodatkowo Miasto będzie się domagać poniesienia przez organizatora odpowiedzialności finansowej.

 

 

TV Obiektyw

Zdjęcia (1)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe